Free cookie consent management tool by TermsFeed

Across je nad věcí

Across se nenechá ničím omezovat. Jeho plug-in hybridní systém je inovací, která posouvá potenciál SUV ještě dál. Pohon všech kol dává volnost pohybu a elektromotory významně snižují spotřebu paliva. Teď už Vás nic nezastaví.

Across boří konvence

Prolomte bariéry a přestaňte splývat s davem. Robustní karoserie Acrossu je osobitá, má propracované detaily se sportovním nádechem a jasně rozeznatelnou tvář. Ostře řezané rysy zdůrazňují osobitost a dynamiku Acrossu.

Across nezná limity

Žádné hranice pro elektromobily a SUV. Díky systému Plug-in Hybrid Vám Across poskytne vždy maximum toho, co potřebujete: výkon, dojezd i ohleduplnost k životnímu prostředí. Už není důvod nechat se v moderním světě něčím omezovat.

Across neuznává kompromisy

Vyrazte na cestu, kamkoliv chcete. Dělejte to, co Vám zrovna přijde vhod. Díky technologii Plug-in Hybrid a pohonu všech kol si můžete užívat dosud nepoznané svobody. Across podporuje Váš aktivní životní styl a je ohleduplný k životnímu prostředí.

EXTERIÉR

Robustní a sportovní design je vizitkou SUV nové generace

Sportovní styl a robustní vzhled definují Across. Hranatá karoserie, výrazné prolisy a mnohoúhelníkové tvary mezi ostatními SUV snadno zaujmou. Vysoký nárazník a doširoka otevřená mřížka chladiče dodávají Acrossu drsný sportovní vzhled.

19" kola z lehké slitiny

Nápadně leštěný povrch a černě lakované paprsky kol zdůrazňují kvalitu a luxus v jednom.

LED světlomety

Přední světlomety využívají projektorovou optiku, která v jedné čočce spojuje funkci potkávacích a dálkových světel. LED denní svícení podtrhuje ostrý pohled Acrossu.

INTERIÉR

Komfortní výbava a kvalitní provedení interiéru zvyšují potěšení z jízdy

Precizně zpracovaný komfortní interiér s kvalitním čalouněním a elegantními ozdobnými prvky zlepšuje zážitek z jízdy a čas strávený ve voze.

Multimediální systém s 10,5palcovým displejem

Systém podporuje rozhraní Apple CarPlay pro spojení s iPhonem, stejně jako technologie Android Auto™ a Miracast™ pro Váš chytrý telefon. Prostřednictvím aplikace a dotykového displeje ve voze můžete bezpečně telefonovat, používat navigaci, odesílat a přijímat zprávy, poslouchat oblíbenou hudbu a další.

S Apple CarPlay* můžete využívat všechny důležité funkce svého iPhonu stejným způsobem jako přímo v telefonu: volat, poslouchat hudbu, přijímat a odesílat zprávy nebo používat navigaci, a to pomocí hlasové asistentky Siri nebo přes dotykový displej.

* Apple CarPlay je dostupný v zemích uvedených zde.
* Pro více informací včetně kompatibility Vašeho modelu iPhone s rozhraním Apple CarPlay se podívejte sem.
* Apple, Apple CarPlay a iPhone jsou ochranné známky Apple Inc., registrované v USA a dalších zemích.

Android Auto™ rozšiřuje použití platformy Android pro bezpečné využívání ve voze. Toto rozhraní je navrženo pro snadné používání služeb Google, jako jsou Google Maps a Google Play Music, s minimálním odpoutáním pozornosti od řízení. Aplikaci Android Auto™ získáte v obchodě Google Play*.

* Android Auto™ je dostupný v zemích uvedených zde.
* Většina telefonů se systémem Android 5.0 a vyšším podporuje Android Auto™. Detailní informace naleznete zde.
* Google, Android, Google Play a Android Auto™ jsou ochranné známky Google LLC.

Přístrojový štít s 12,3palcovým multi‑informačním displejem

Přístrojový štít a multi-informační displej má nově vysokou kvalitu detailní grafiky s vynikající ostrou viditelností a intuitivním ovládáním. Trojrozměrný vzhled displeje je elegantní a zajišťuje velké množství informací o vozidle. Řidič si může vybírat ze čtyř různých zpracování: Casual, Smart, Tough a Sporty, a dále ještě ze tří návrhů, s jedním, dvěma nebo žádným ciferníkem.

Vyhřívání sedadel vpředu a vzadu

Přední i zadní sedadla mají vyhřívaný jak sedák, tak i opěradlo.

Vyhřívání volantu

Po obou stranách zabudované vyhřívání volantu Vám příjemně zahřeje ruce a tím zvýší komfort řízení v chladném počasí.

Využijte prostor pro zavazadla, sportovní vybavení a drobné předměty naplno

Zavazadlový prostor

Široce otevřený a snadno přístupný zavazadlový prostor o objemu 490 litrů pojme zavazadla a předměty nejrůznějších tvarů a velikostí.

Bezdotykové otevírání pátých dveří

Pokud máte plné ruce a bylo by složité otevřít dveře zavazadlového prostoru manuálně, tak jistě oceníte, že systém automaticky rozpozná blízkost Vašeho klíče a Vy si pouhým pohybem nohy tam a zpět pod středem zadního nárazníku otevřete dveře.

Odkládací prostory

Across Vám nabízí mnoho praktických přihrádek a schránek na nápoje, telefony, mince a spoustu dalších předmětů, které chcete mít v dosahu.

VÝKON

V harmonii s přírodou díky čistším emisím a nižší spotřebě

S pokročilým, ekologicky zaměřeným plug-in hybridním systémem si můžete užívat okamžité odezvy a tiché jízdy. Velkokapacitní baterie a velkorysý čtyřválcový motor o objemu 2,5 l poskytují mimořádný zážitek z jízdy.

Plug-in hybridní systém

Silný elektromotor je tichý, jízda s ním je plynulá a výkonu je vždycky dost. Pokud při rychlé jízdě potřebujete ještě více výkonu, připojí se spalovací motor. S jeho pomocí také hravě zvládnete delší trasy. Baterii můžete snadno dobít doma nebo u dobíjecí stanice.

Benzinový motor 2,5 l

Spalovací motor o objemu 2,5 l za jízdy dobíjí baterii a pomáhá s výkonem při jízdě vyššími rychlostmi. Podle aktuálních jízdních podmínek přepíná mezi přímým a nepřímým vstřikováním. Tato technologie pomáhá snížit spotřebu paliva a množství emisí.

E-FOUR
(4x4)

Jistota za všech okolností, na sněhu i kluzké cestě

Elektrický pohon všech kol E-Four využívá elektromotor pohánějící samostatně zadní kola. Do akce se zapojuje podle situace tak, aby zlepšil ovladatelnost a trakci. Práci pohonu můžete ovlivnit volbou jízdního režimu.

Trail Mode

Pro jízdu na povrchu s horší trakcí, například po zasněžené silnici nebo rozbahněné cestě, slouží režim Trail Mode. Cílenými zásahy brzd zamezuje prokluzu kol, která by se mohla protáčet, a přenáší hnací sílu motorů na kola s lepší trakcí. Trail Mode upravuje také reakce na plynový pedál a řazení převodovky, aby jízda v náročných podmínkách byla co nejsnadnější.

Vyvážené jízdní vlastnosti

Pohon všech kol předchází nedotáčivosti v zatáčkách. Across v nejrůznějších podmínkách věrně poslouchá Vaše požadavky.

AWD Integrated Management (AIM)

Systém AIM upravuje pohon všech kol (4×4), který reguluje zapojení obou trakčních elektromotorů, spalovacího motoru, reakce na plynový pedál a chování převodovky v zájmu dosažení co nejlepší ovladatelnosti. Pomocí ovladače Drive Mode Select si nastavíte jednu ze tří možností: NORMAL, ECO a SPORT.

BEZPEČNOST

Inteligentní asistenční systémy podporují bezpečnost jízdy

Můžete řídit s klidem a vědomím toho, že balíček asistenčních systémů pomáhá chránit Vás i posádku.

Předkolizní bezpečnostní systém (PCS – Pre-Collision System)

PCS pomocí milimetrového radaru a kamery pod čelním sklem sleduje provoz před vozem. V případě hrozící srážky s vozidlem jedoucím vpředu upozorní na nebezpečí zvukovým signálem. Pokud se riziko srážky stále zvyšuje, systém začne automaticky naplno brzdit.

Asistent pro udržení v jízdním pruhu (LTA – Lane Tracing Assist)

LTA Vás upozorní na hrozící neúmyslné opuštění jízdního pruhu. V případě potřeby pomáhá drobnými zásahy do řízení udržet se ve středu jízdního pruhu a předejít tak vybočení z vozovky.

Systém rozpoznávání únavy řidiče (VSW - Vehicle Sway Warning)

Když vůz kličkuje v rámci jízdního pruhu, zvukový signál a kontrolka na informačním displeji upozorní řidiče na možnou únavu.

Systém sledování mrtvého úhlu (BSM – Blind Spot Monitor)

BSM rozsvícením kontrolky ve zpětném zrcátku upozorňuje na přítomnost ostatních vozidel jedoucích v mrtvých úhlech v souběžných jízdních pruzích.

Systém sledování pohybu za vozem (RCTA – Rear Crossing Traffic Alert)

RCTA pomáhá předcházet nehodám při vyjíždění z parkovacího místa. Když se v nepřehledné situaci z boku blíží jiné vozidlo, systém na jeho přítomnost upozorní rozblikáním kontrolky v zrcátku na příslušné straně.

Systém rozpoznávání dopravních značek (RSA – Road Sign Assist)

RSA pomocí kamery sleduje dopravní značky a jejich symboly zobrazuje na informačním displeji pro případ, že byste značku přehlédli nebo zapomněli její obsah.

Adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go (DRCC – Dynamic Radar Cruise Control)

DRCC je navržen pro automatické udržování nastavené rychlosti v situacích, kdy je cesta vpředu volná. Pokud se v jízdním pruhu objeví jiné vozidlo, plynule zpomalí na jeho rychlost a udržuje bezpečný odstup. Vpředu jedoucí vozidlo umí následovat až do úplného zastavení a také se za ním znovu rozjet, přičemž stále udržuje bezpečný odstup.

Bezpečnostní systém E-Call

V případě, že by se Across stal účastníkem nehody, bezpečnostní systém automaticky informuje záchranné složky odesláním zprávy s přesnou polohou vozu.

Upozornění: Schopnost monokulární kamery a radaru s milimetrovými vlnami rozpoznat překážky, jízdní pruhy a dopravní značky má svá určitá omezení. V závislosti na povrchu vozovky nebo počasí nemusí správně fungovat. Nespoléhejte se pouze na tento systém a vždy dodržujte pravidla bezpečné jízdy.