Záruka a asistence

ZÁRUKA

Výrobce SUZUKI poskytuje na všechny vozy dodávané na náš trh záruku v trvání 3let, nebo do ujetí 100 000km. Záruka se vztahuje na všechny případy, kdyby došlo k poruše z důvodů vadného materiálu, nebo chyby výroby. Záruka výrobce se nevztahuje na součásti, které podléhají běžnému opotřebení, úkony, které spadají do běžné údržby, nebo mechanické poškození. Záruka je podmíněna dodržováním pravidelných servisních prohlídek dle plánu údržby stanoveného výrobcem.

Na prorezivění karoserie vozu je poskytována záruka v délce 12ti let (u modelu Jimny pouze 6ti let). V případě prorezivění kteréhokoliv z původních dílů karoserie má zákazník nárok na opravu, nebo výměnu tohoto dílu zdarma. Tato záruka je podmíněna dodržováním prohlídek karoserie a oprav zjištěních poškození dle plánu předepsaného výrobcem.

Prodloužená záruka

Zaručeně dobře chráněn. Pojištění záruky pro Váš vůz SUZUKI.

Suzuki asistence

Při koupi nového vozu se všichni těšíme, jak si s novým vozem budeme jen užívat bezstarostný provoz. Jen málokdo si v tento okamžik připustí, že ho může zastavit nějaká závada nebo se stane účastníkem dopravní nehody, při které zůstane jeho vozidlo nepojízdné. V takovém případě asi každý rád využije služeb SUZUKI ASSISTANCE, které jsou standardně poskytovány k novému vozu na dobu tří let zdarma.

SUZUKI ASSISTANCE Vám zajistí opravu vozu na místě nebo zajistí odtah nepojízdného vozu k nám do autorizovaného servisu SUZUKI. V případě, že by nebylo možno provést opravu v tentýž den, můžete využít doplňkových služeb jako je například zapůjčení náhradního vozidla, ubytování v hotelu nebo zajištění návratu do místa bydliště.

Tyto asistenční služby jsou poskytovány nejen na území České republiky, ale i na geografickém území Evropy a několika dalších vybraných států. I když tyto služby během tří let nevyužijete, můžete si je potom sami přiobjednat na další období a jezdit v klidu s jistotou, že pokud Vás na silnici něco nepříjemného potká, budete se vždy mít kam obrátit pro pomoc.